Звісно, зовнішність потенційного Клієнта ніяк не впливає на його страховий захист :) Але у кожній страховій Компанії існує спеціальна процедура, яка оцінює ризики при прийнятті людини на страхування, допомагає правильно встановити розмір страхового внеску, який повинен сплатити Клієнт, та додаткові виключення зі страхових покриттів для отримання бажаного ним страхового захисту. Ось це і називається “андерайтинг”.

Спеціаліст з андерайтингу розглядає і оцінює ряд чинників, таких, як:

 • вік та стать Застрахованої особи,

 • характер роботи,

 • хобі та звички,

 • подорожі,

 • а також стан здоров’я Клієнта, у тому числі наявність спадкових хвороб у членів сім’ї, як у момент прийняття на страхування, так і у минулому.

Частіше за все Клієнту достатньо заповнити анкету в заяві на страхування і проходити медичне обстеження немає потреби, але сьогодні ми хочемо розповісти вам про ті випадки, коли Компанія може попросити Клієнта пройти медичне обстеження чи додатково заповнити спеціальні папери, тощо.

 

Екстремальні хобі та види спорту:

Клієнт, який займається небезпечними видами спорту або екстремальними розвагами, має заповнити детальну анкету та вказати їх характер. Якщо ж захоплення Клієнта вже досягли професійного рівня, йому направляється спеціальний лист, в якому обумовлюються особливі умови та виключення.
Якщо ж ці заняття носять не постійний характер та є поодинокими, наприклад, Клієнт бере участь у сплаві по річці, катається на гірських лижах, займається дайвінгом або пірнає з маскою, в такому випадку, безумовно, Страхова компанія буде надавати захист без будь-яких виключень.

Які види спорту вважаються небезпечними? Ось деякі з них: мото- та автоспорт, авіаційний спорт, альпінізм, дайвінг, стрибки з парашутом, дельтапланеризм, скелелазіння, рафтинг, екстремальні стрибки з висоти, спелеологія, паркур, гірський велосипед, бокс, боротьба, контактні єдиноборства тощо.
Детальніше цей перелік завжди можна дізнатись у вашого фінансового консультанта або, наприклад, у нашому Центрі клієнтського сервісу за телефоном 0 800 500 117.

 

Робота, пов’язана із ризиком для життя або здоров’я

Окремо розглядаються та приймаються на особливих умовах представники таких професій:

 • Каскадер

 • Кореспондент/репортер

 • Перекладач (усний)

 • Ветлікар, що доглядає за дикими тваринами

 • Пілот та екіпаж судна

 • Монах

 • Дипломат

 • Спортивний тренер/інструктор

 • Війсковослужбовці

Перелік, звісно, неповний, остаточне рішення приймається експертами відділу оцінки ризиків.  

 

Вагітні жінки:

Вагітна жінка може оформити поліс страхування на загальних підставах, за умови якщо її вагітність протікає без ускладнень. В інших випадках вагітна жінка може бути застрахована, але всі події або захворювання, які пов’язані з вагітністю та/або пологами, будуть виключенням із страхового покриття.

 

Особи похилого віку:

У деяких випадках особам у віці 65 років і більше, необхідно буде пройти медичне обстеження, навіть якщо в медичному опитувальнику на всі питання стоїть відповідь «ні».

 

Особи до 18 років, студенти, що не мають активних доходів та безробітні.

Так, страховий захист надається, але максимальна страхова сума за деякими ризиками не має перевищувати 10 тисяч євро.

 

Отже, навіть судячи з цього неповного переліку, можна зробити висновок, що робота андерайтера не з легких та вимагає уважності, ретельності і знання великої кількості норм та правил. І усе це - задля того, щоб надати Клієнту оптимальний страховий захист, що максимально відповідає його стилю життя та стану здоров’я.

Отримати кваліфіковану консультацію щодо Вашого страхового покриття ви завжди можете за телефоном 0 800 500 117

 fly

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram - t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook - facebook.com/taslifeofficial  

Поділитися