СК "ТАС" - лідер на ринку страхування життя

За підсумками 2017 року загальний обсяг виплат склав 166 027 400 грн. І це найкращий показник серед усіх лайфових компаній України. 

Термін "виплати" включає в себе два поняття: страхові виплати (по страхових випадках) та виплати викупних сум (у випадку, коли Клієнт достроково припиняє дію договору). 

ВИПЛАТИ СК "ТАС"

vyplaty

 У порівнянні з конкурентами на ринку страхування життя за даними авторитетного видання  Insurance TOP , СК "ТАС" є беззаперечним лідером по страховим виплатам. А це означає, що наші продукти найкраще відповідають потребам Клієнтів

страхові виплати (конкуренти)  

Викупні суми

Бути лідерами на ринку - це не разова акція для нашої Компанії. Це підтверджує динаміка виплат за останні 5 років діяльності СК "ТАС".

Динаміка

Наші Клієнти отримують фінансову підтримку у різних життєвих ситуаціях, кожна страхова виплата - це чиясь історія. Ми запустили новий проект у якому показуємо історію з життя наших реальних Клієнтів, не акторів. Переглянути історії Ви можете на нашому каналі в YouTube

А структура виплат за підсумками 2017 року виглядає наступним чином:

Страхові виплати_структура

Максимальні виплати по страхових випадках за підсумками 2017 року виглядають наступним чином:

максимальні виплати

 

Отже, виплати - це найсправедливіший показник діяльності страхової компанії. І ми це дуже добре розуміємо, тому що за 17 років діяльності нашої компанії ми виплатили понад 420 млн. грн, будуємо наші продукти таким чином, щоб Клієнти відчували найбільшу турботу з нашої сторони та були задоволені якістю та швидкістю виплат. Як доказ того, що нам довіряють, 27% коштів, які отримують наші Клієнти, вони знову інвестують у програми страхування життя.   

Доречі, щопонеділка ми публікуємо суму виплат за попередній тиждень на нашій сторінці у Facebook, тому не забувайте підписуватись на нашу сторінку та групу  у Telegram - t.me/TASlife.

Вдалих усім вихідних!  

Поділитися