У попередніх блогах ми розповідали, чому так важливі щорічний checkup та рання діагностика захворювань.

Цього разу поговоримо про те, що не кожна діагностика - на користь, натомість вона може зашкодити не лише вашому гаманцю, а й вашому здоров’ю. Тому до цієї процедури потрібно ставитись так само відповідально та прискіпливо, як і до лікування!

На жаль, в наш час багато недобросовісних “бізнесменів” від медицини заробляють на бажанні українців дізнатись про стан свого здоров’я швидко, відносно дешево та максимально безболісно. Фактично, все втручання під час такої діагностики зводиться до вдягання навушників або ж тримання паличок в руках… Звучить комічно? Проте кількість людей із дивними результатами такої діагностики щороку зростає.

Так, мова піде про біорезонансну діагностику, що з’явилась на теренах нашої країни ще в 90-х, але “квітне” й досі. Ось що пишуть про цю процедуру у рекламних статтях:

“Ця унікальна діагностика заснована на аналізі коливань електромагнітних хвиль стовбурових структур в головному мозку, що містять всю інформацію про організм. Триває діагностика до двох годин. За цей короткий час ви зможете отримати всю інформацію про стан здоров'я без кількох десятків лабораторних досліджень та лікарів усіх спеціальностей.

Біорезонансна діагностика - це безконтактна діагностика організму, не має аналогів у лікарському просторі. Також цей метод діагностики є більш ніж безпечним. Він не протипоказаний вагітним жінкам, годуючим матерям і дітям. 

Це обстеження має пройти кожна людина, яка піклується про своє здоров'я, тому що, тільки провівши комп'ютерну біорезонансну діагностику організму, всього за пару годин вам поставлять чіткий діагноз і відразу ж призначать лікування.

Звучить ніби солідно, але в реальності це ще один з “400 відносно чесних способів відбирання грошей у населення”, Остап Бендер міг би пишатися своїми послідовниками... 

2

Якщо ретельно пошукати в інтернеті інформацію про біорезонансну діагностику (вона ж діагностика по Фоллю, спектрально-динамічна діагностика, хвильова медицина, електропунктурний вегетативний резонансний тест, Оберон, Метатрон, Сенситів Імаго та ще багато інших “інтригуючих” назв), стає зрозумілим, що кінцева мета усієї процедури - змусити клієнта придбати БАДи, що продаються (яке співпадіння!) лише в офісі цієї ж компанії. При цьому вартість діагностики в купі з “ліками від усього” може становити 4000 гривень й більше...

Тож, як бачимо, “швидка та дешева” процедура виявляється дорожчою за класичні методи діагностики, а її шкоду для здоров’я взагалі важко оцінити. Адже, витрачаючи час на ці сумнівні методики та ліки, людина може прогавити реальну проблему в організмі, або ж погіршити вже існуючу… 

Закликаємо вас, друзі, ставтеся відповідально до свого здоров’я та зостерігайте своїх близьких, особливо поважного віку!

3

Скажемо банальні речі, але  - перевіряйте усю отриману інформацію, уникайте сумнівних процедур та препаратів, звертайтесь лише до авторитетних клінік та фахівців!

Якщо ж маєте сумніви щодо власного діагнозу або призначеного лікування - завжди намагайтесь отримати другу медичну думку. Зробити це можна, як звернувшись особисто до авторитетного лікаря, так і, зокрема, за допомогою нашого сервісу Міжнародна Медична Консультація, що надає можливість Клієнтам компанії отримати кваліфікований висновок від найкращих світових спеціалістів.
Нагадаємо, що сервіс працює на інтернет-платформі медичних консультацій diagnose.me. Це більше 200 спеціалістів з 25-ти країн та 30-ти провідних медичних центрів з усього світу. Анонімне та конфіденційне спілкування із фахівцем проходить у Персональному кабінеті клієнта (як зареєструватись та створити власну справу можна почитати тут), медичний звіт українською мовою ви також отримуєте он-лайн.

Скільки ж це коштує?

Вартість сервісу для Договорів (в залежності від валюти страхування та періодичності сплати внеску – рік/півроку/квартал):
150/ 75/ 37,5 – у гривні
5,5/ 2,75/ 1,38 – у дол. США
4,5/ 2,25/1,13 – євро

Сервіс може бути включений в усі програми для нових Клієнтів (окрім програми "ТАС-Інвест").
Розпитайте вашого фінансового консультанта про Міжнародну Медичну Консультацію, або ж телефонуйте нам 0 800 500 117

Пильнуйте себе та будьте здорові!

Посилання на статті, що були використані при написанні блогу

Чудо-метод: 7 діагнозів за 15 хвилин
У центрах перевірки організму навмисно лякають пацієнтів хворобами
- Биорезонанс: обман под маской медицины
- Как я была компьютерным диагностом
 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram - t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook - facebook.com/taslifeofficial  

Поділитися